Kurzy programování a robotiky

Vážené klientky a klienti,
konečně se dostáváme ke spuštění kurzu programování a robotiky, který se zaměří na digitální gramotnost našich studentů – gramotnost, která bude klíčovou pro pracovní trh 21. století.

Po prozkoumání trhu jsme se rozhodli ke spolupráci se studenty z ČVUT, kteří zvládnou jak technickou tak programovací část. Metodicky téma digitální gramotnosti povede můj manžel Ján Mlynár, který zná programování teoreticky i prakticky – jak základy, které fungují už mnoho let, tak i nejnovější trendy. Ví na která témata se zaměřit a které kompetence se budou hodit pro další rozvoj studentů a jejich uplatnění v praxi.

Někteří z vás už se seznámili s OZOBOTY, navážeme MICRO:BITem, který toho umí více a dá se ním pracovat v několika programovacích jazycích.

  • pondělky 17. a 24. října proběhne první workshop / zkušební hodina – studenti, kteří se následně zapíší do kurzu, budou mít tento workshop zdarma (odečte se jim od ceny kurzu)
  • zaváděcí cena workshopu o 2 vyučovacích hodinách (90 minut) je 400 Kč
  • kurz začne od 31. října a poběží do konce ledna (neučíme 26. prosince a 2. ledna)
  • cena kurzu o 12 lekcích (každá 2 vyučovací hodiny) je 4800 Kč

Čas při programování a hrátky s roboty běží o poznání rychleji – abychom opravdu něco zajímavého vymysleli, potřebujeme 2 vyučovací hodiny.

Těšíme se na vás!
Radka Mlynárová
tel. 776 116 936

Unable to read published form data
Unable to read published form data